ATTEND 119A-40A00-R02 Gniazda kart chipowych / pamięci
52pin; SMD; 50V; 0,5A; raster: 0,8mm; poziome; 100 cykli; wysokość: 4,0mm; temperatura pracy: -40°C~+85°C